Software Hous|

icon

Konsulting IT

Zmiejsz ryzyko inwestycji w Twój produkt cyfrowy

Consulting IT
icon1

MVP/Startup development

NIE MUSI BYĆ IDEALNIE OD SAMEGO POCZĄTKU

undefined - undefined

Powierz nam stworzenie podstawowej wersji Twojego produktu Web/Mobile (Minimum Viable Product - MVP), przy jednoczesnym zachowaniu jego kluczowych funkcjonalności. Dzięki temu będziesz w stanie skonfrontować zaproponowane wartości z wczesnymi klientami (tzw. early adopters) lub z segmentem klientów, a nawet zacząć generować zysk zanim postanowisz zainwestować więcej czasu i wysiłku. W wyniku dokonanych iteracji i po potwierdzeniu słuszności podstawowej wersji produktu, zyskuje on optymalną formę dostosowaną do specyfiki rynku (Product/Market Fit - PMF).

icon2

PoC development

Niemożliwe stało się możliwe

undefined - undefined

Nie jesteś pewien czy coś jest technicznie możliwe do zrealizowania? Zrobimy dla Ciebie Proof of Concept, aby to sprawdzić.

icon3

IT Consulting

Kiedy nie wiesz od czego zacząć

undefined - undefined

Nie wiesz od czego zacząć? Pomożemy Ci wyznaczyć cele biznesowe i określić obszary, które należy zoptymalizować.  Podpowiemy w wyborze narzędzi i technologii IT.  Kompleksowo doradzimy w każdej fazie projektowej. Zaproponujemy innowacyjne rozwiązania, które będą odpowiedzią na Twoje potrzeby. 

icon4

Zarządzanie projektami IT

Twoje projekty w dobrych rękach

undefined - undefined

Nie musisz odpowiadać na dziesiątki maili ani przełączać się pomiędzy nieskończoną ilością arkuszy kalkulacyjnych, aby realizacja Twoich projektów była na właściwych torach. Wesprzemy Cię w zarządzaniu projektami IT, a Ty będziesz mógł skupić się na prowadzeniu swojego biznesu, bez obaw, że tracisz nad czymś kontrolę. 

 

 

Masz pomysł na startup?