Portfolio

Portfolio

Lojalnościowa aplikacja ubezpieczeniowa

Lojalnościowa aplikacja ubezpieczeniowa

Aplikacja lojalnościowa z elementami e-commerce oraz panelem administracyjnym do zarządzania treścią i użytkownikami dla szwajcarskiej firmy ubezpieczeniowej promującej zdrowy styl życia swoich klientów.

 

NAGRODY:

  • Best of Swiss Apps 2017 - Bronze
  • Best of Swiss Apps 2017 - Shortlist

 

CO NAS WYRÓŻNIA:

  • Integracja fit wereables
Sektor biznesowy:
ubezpieczenia
Odpowiedzialność za:
programowanie, cyberbezpieczeństwo, architekturę systemu, zarządzanie projektem, UX/UI, analizę biznesową, zapewnienie jakości, wdrożenie, utrzymywanie
Technologie:
.NET, Android, iOS, HTML, CSS, Bootstrap, Angular
Rynek:
Szwajcaria
Tagi:
Ubezpieczenia, Nagrodzone
Sagiton wspierał Apps with love w programowaniu, testowaniu i utrzymywaniu kilku projektów, zaczynając od nowego serwisu związanego z opieką zdrowotną po kompleksowe rozwiązanie mobilne bazujące na programie lojalnościowym. Sagiton udowodnił swoją zdolność do tworzenia i wspierania szerokiej gamy produktów cyfrowych stanowiących wyzwanie. Dzięki wiedzy z zakresu tworzenia serwisów, pasji i wykwalifikowanym ludziom wspólnie udało nam się osiągnąć wielki sukces w konkursie Best of Swiss App Awards 2017, w którym firma Apps with love zdobyła 14 nagród, w tym Master of Swiss Apps 2017. Zaangażowanie Sagiton jest bardzo cenne dla Apps with love, jej klientów i oczywiście użytkowników. Polecamy współpracę z Sagiton każdemu, kto szuka kompetentnego partnera technologicznego, który gwarantuje szybką reakcję i czas konfiguracji, wysoką jakość usług, działania zorientowane na biznes i dobrą komunikację w ramach projektu.
Stephan Klaus
CEO w Apps With Love

Potrzebujesz wsparcia specjalistów w tworzeniu Twojego projektu?

Określ, które kompetencje są niezbędne do jego rozwoju.

Pomysł pojawiający się w głowie może stanowić ekscytujący początek.

Opowiedz nam, czego potrzebujesz, abyśmy mogli rozpocząć współpracę.