Sagiton
Business Oriented Software House

Referencje

Referencje

Potrzebowaliśmy zbudować własny panel badawczy do przeprowadzania ankiet CAWI i wybraliśmy Sagiton jako dostawcę usług programistycznych, ponieważ ich głębokie zrozumienie naszego biznesu było imponujące.

Maciej Maj
Prezes Openfield Sp. z o.o.

Sagiton jest wartościowym partnerem technologicznym Apps With Love. Ich zaangażowanie znacząco wpłynęło na rezultaty prac przy jednym z naszych projektów [...]. Konsulting programistyczny dostarczony przez Sagiton wyróżniał się wysoką jakością, szybkim czasem reakcji oraz holistycznym podejściem. Ponadto, szybkość dostarczania rezultatów oraz doświadczenie z zakresu architektury systemów ze szczególnym uwzględnieniem kwestii związanych z integracją, przekroczyło standardy i nasze oczekiwania.

Philipp Keller
Dyrektor do spraw operacyjnych w Apps with Love

BPCC pragnie podziękować firmie Sagiton za przygotowanie warsztatów dla członków izby [...]. Trening przedstawiał opartą na praktycznych przykładach teorię z zakresu wykorzystywania nowoczesnych technologii w marketingu [...]. Prezentacja została oceniona jako interesująca i klarowna, a sami uczestnicy wysoko ocenili poziom wiedzy, którą pozyskali.

Dorota Kierbedź
Kierownik działu Marketing i Media, British-Polish Chamber of Commerce

Firma Sagiton pomogła nam kompleksowo przetestować produkt. Certyfikowani testerzy zapewnili wysoką jakość produktu dzięki wykorzystaniu metody Continuous Testing, przez co nie musieliśmy się martwić o prawidłowość i szybkość całego procesu. Rekomenduję ich Zespół Zapewniania Jakości do projektów, które muszą charakteryzować się wysokim poziomem stabilności.

Grzegorz Fidyka
CEO w Sienn Sp. z o.o.

Sagiton [...] przeprowadził szkolenie we Wrocławskim Centrum Transferu Technologii dla klientów Enterprise Europe Network dotyczące wykorzystania nowych technologii w globalnej komunikacji marketingowej. Całe wydarzenie zostało przygotowane w bardzo profesjonalny sposób, prelegenci zademonstrowali ekspercką wiedzę, dostarczając wielu praktycznych przykładów, które mogły stać się inspiracją dla uczestników.

Phd. Agnieszka Turyńska
Kierownik Wrocławskiego Centrum Transferu Technologii przy Politechnice Wrocławskiej, Enterprise Europe Network

Polecamy Sagiton jako dostawcę, który zawsze skupia się na zrozumieniu potrzeb, aby w profesjonalny sposób przełożyć je na rozwiązania technologiczne, które następnie wdraża [...]. W niespełna 72h uformowany został zespół złożony z 10 ekspertów wraz z kierownikiem i analitykiem do naszej dyspozycji [...]. Co należy podkreślić, z uwagi na charakter i poufność danych, całość systemu została należycie zabezpieczona.

Tomasz Kłysz
Członek zarządu w Hill Group Sp. z o.o.

Sagiton przygotował dla nas [...] sklep online [...], wliczając w to responsywny projekt, konfigurację, testy i zarządzanie projektem. Prace były bardzo dobrze zaplanowane i zorganizowane. Każdy kolejny krok projektu był znakomicie omówiony, pytania dotyczące rozwiązania przedyskutowane i opracowane w sposób skuteczny i dokładny. Zaproponowano również rozwiązania dla skomplikowanych, specyficznych potrzeb projektowych. W czasie całego projektu doświadczyliśmy znakomitej komunikacji i mieliśmy poczucie, że znajdujemy się w dobrych rękach. Jesteśmy zadowoleni z rezultatów tej współpracy i liczymy na ponowną kooperację w przyszłości.

Michael Klaus
CEO w Layup GmbH

Niniejszym polecamy Sagiton, który stworzył dla Motion Brand Ltd. portal do kampanii farmaceutycznej dla jednego z naszych klientów. Sagiton i jego zespół był bezpośrednio zaangażowany w prace deweloperskie, w pełnej współpracy z naszą firmą. Firma wykonała bardzo dobrą pracę, dostarczając dokładnie to, o co została poproszona, przed i tak krótkim terminem realizacji, z zachowaniem najwyższej jakości produktu. Niniejszym polecamy firmę Sagiton każdemu, kto potrzebuje profesjonalnego partnera IT i znakomitej obsługi projektu.

Sławomir Moraczyński
CEO w Motion Brand Ltd.

Chcemy poinformować, że firma Sagiton wspierała nas w trzech projektach dla francuskich klientów. Ich wpływ, szybka realizacja prac deweloperskich i jakość usług pomogły nam osiągnąć założone cele [...]. Sagiton dostarczył wszystkie projekty w wyznaczonym terminie z zachowaniem najwyższej jakości. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Sagiton i rekomenduję ich usługi każdemu, kto potrzebuje efektywnych rozwiązań software’owych.

Remi Turbet Delof
Dyrektor w PiTech France

Mieliśmy przyjemność współpracować z Sagiton przy projekcie wymiany tajnych informacji dla jednej z instytucji rządowych w Europie. Zakres odpowiedzialności Sagiton obejmował architekturę systemu, implementacje oraz wdrożenie produkcyjne systemów serwerowych, WebDav oraz dwóch natywnych aplikacji mobilnych dla platform Android oraz iOS. Ze względu na naturę projektu, wymagane było stworzenie zaawansowanego i elastycznego mechanizmu bezpieczeństwa oraz jego integrację z zewnętrznymi systemami w celu pobrania informacji. Obecnie Sagiton pełni rolę wsparcia i utrzymania produkcyjnego tegoż systemu.

Philipp Keller
Dyrektor do spraw operacyjnych w Apps with Love

W ramach zrealizowanych zadań eksperci Sagitonu pokazali swój profesjonalizm i innowacyjność przy pracy nad systemem obsługi flotowej. Efektem elastyczności i zaangażowania było wysokie tempo realizacji projektu i umiejętność zaimplementowania wielu funkcjonalności w bardzo krótkim czasie. Na pochwałę zasługuje również wysoki poziom komunikacji z klientem. Efektywna współpraca skłania nas do zarekomendowania usług Sagitonu. Z pewnością skierujemy się do nich z innymi zapotrzebowaniami.

Tomasz Kłysz
Członek zarządu w Hill Group Sp. z o.o.

Zleciliśmy wykonanie modułu projektu naszej strony Squares Moda firmie Sagiton z zakresu wsparcia prac software’owych. Współpraca z zespołem Sagiton była dla nas profesjonalnym doświadczeniem z zapewnieniem wysokiej jakości praktyk i komunikacji przy tworzeniu software’u, wsparciu i pozytywnym rozwiązywaniu pojawiających się problemów i szybkiej poprawie jakości. Projekt był wykonany w bardzo dobrym tempie i szczerze rekomendujemy firmę Sagiton jako partnera w projektach software development.

Amir Ahmed
Business Development Director w sSquares Ltd

Sagiton został nam polecony [...] jako idealny partner do realizacji [...] pilnych i zaawansowanych projektów [...]. (Jednym z nich była) platforma VOD dla dużej amerykańskiej stacji telewizyjnej. Dzięki doświadczeniu Sagiton i ich elastyczności, zespół był gotowy do pracy w pełnym zaangażowaniu w mniej niż 24h od złożenia zapytania. Polecamy Sagiton każdemu, kto potrzebuje profesjonalnego wsparcia programistycznego oraz rzetelnego partnera biznesowego.

Konrad Kabaja
Członek Zarządu w Avaus Consulting Sp. z o.o.

Sagiton to ceniony partner Synergetics z zakresu oprogramowania [...]. Ich praca polegała na wsparciu naszych dwóch najważniejszych projektów. Jednego z branży medycznej oraz jednej z branży gier [...]. Sagiton szybko wdrożył się w wymagania biznesowe i pomógł nam zaprojektować oraz stworzyć liczne, kluczowe elementy skupione na elementach front-endowych systemu. To przyjemność pracować z profesjonalistami, którzy nie tylko zrozumieli i spełnili prośby klienta, ale także dodali nową jakość poprzez innowacyjne pomysły oraz aplikacje. Jestem więcej niż zadowolony ze współpracy z firmą Sagiton i widzę naszą pracę jako początek długoterminowej, obustronnie korzystnej relacji biznesowej.

Paul Imholz
COO w Synergetics B.V

Firma Sagiton Sp. z o.o. [...] wykonała usługi związane z budową, testowaniem, integracją oraz utrzymaniem oprogramowania aplikacyjnego w ramach projektu ECIP/SEAP dla Ministerstwa Finansów [...]. Wszystkie prace zostały wykonane w sposób profesjonalny, terminowy i z należytą starannością.

Tomasz Milik
Manager Produktu w Sygnity S.A

Frontend developerzy firmy Sagiton są niesamowici! Można zostawić im projekt i być pewnym, że cała praca zostanie wykonana z zachowaniem najwyższych standardów; wymagania będą pokryte testami; testy będą responsywne i implementowane tak, jak zostały zaprojektowane. Ponadto, dzięki wykorzystaniu metodologii Agile, wykazali się zachowaniem dużej elastyczności. To sprawia, że są perfekcyjnym partnerem, skupionym na biznesie, terminach i dostarczaniu jakości.

Grzegorz Fidyka
CEO w Sienn Sp. z o.o.

Mieliśmy okazję poznać firmę Sagiton jako doświadczonego i elastycznego partnera [...]. W czasie naszej współpracy zaprojektowali, zbudowali i wdrożyli dwa systemy dla środowiska produkcyjnego [...] dla instytucji państwowych [...]. Sagiton zaprojektował system, spełniając rygorystyczne wymagania dotyczące wydajności i niezawodności [...]. Chcemy podkreślić w pełni profesjonalne zaangażowanie zespołu ekspertów firmy Sagiton w powierzonych zadaniach. Praca nad projektem rozpoczęła się bez żadnych opóźnień i z osiągnięciem wysokiej jakości rezultatów w obu systemach w wyznaczonym czasie [...]. Z wyżej wymienionych powodów, polecamy firmę Sagiton jako solidne i profesjonalne wsparcie zadań programistycznych na najwyższym poziomie. Z pewnością skorzystamy z ich usług w naszych przyszłych projektach.

Krzysztof Meljon
Project Manager w Sygnity S.A

Dziękujemy Sagiton za profesjonalizm, proaktywność, skupienie się na naszych potrzebach biznesowych i za bardzo dobrą komunikację podczas realizacji projektu. Pozwoliło nam to wspólnie zakończyć sukcesem wdrożenie zintegrowanej platformy BIM Rawlplug obsługującej nasz asortyment produktowy. Polecamy Sagiton każdemu, kto szuka nie tylko dostawcy oprogramowania, ale przede wszystkim partnera technologicznego w biznesie.

Krzysztof Woźniak
Kierownik Działu B+R w Koelner Rawlplug IP Sp. z o.o.

Współpraca z profesjonalistami, którzy nie tylko rozumieją i realizują wymagania klienta, ale również dostarczają dodatkowe wartości poprzez twórcze pomysły i ich wdrażanie, była czystą przyjemnością.

Philipp Keller
Dyrektor do spraw operacyjnych w Apps with Love

Zespół Sagiton sprawnie zajął się mobilnym i backendowym rozwojem naszej platformy służącej do prywatnego udostępniania samochodów - carsharing24/7. Wspierają nas również w opracowywaniu naszego flagowego produktu służącego do użytkowania samochodów osobowych przez firmy i zarządzania flotą o nazwie Ibiola Mobility. Ich wsparcie wykroczyło poza samo tworzenie oprogramowania, ponieważ stali się naszym partnerem wspomagającym również nowe wersje naszych rozwiązań w środowiskach produkcyjnych, stosując metodę ciągłego dostarczania (Continuous Delivery). Gorąco polecam Sagiton jako wiarygodnego partnera biznesowego dla projektów technologicznych.

Johannes Freudenthaler
Managing Partner w Ibiola Mobility Solutions

Mieliśmy przyjemność pracować z Sagiton, który opracował rozszerzenie systemu ERP, co pozwala nam lepiej kontrolować nasze budżety i rentowność projektu. Dzięki szybkiej reakcji Sagiton, dobrej komunikacji i dużemu zestawowi umiejętności technicznych udało nam się wypuścić rozwiązanie w ciągu kilku tygodni, korzystając z preferowanego przez nas stosu technologii. Averna bardzo poleca Sagiton jako niezawodnego partnera, który zapewnia szybkie dostarczanie oprogramowania z myślą o jego jakości.

Marcin Chruściel
CEO w Averna Sp. z o.o.

Sagiton wspierał Apps with love w programowaniu, testowaniu i utrzymywaniu kilku projektów, zaczynając od nowego serwisu związanego z opieką zdrowotną po kompleksowe rozwiązanie mobilne bazujące na programie lojalnościowym. Sagiton udowodnił swoją zdolność do tworzenia i wspierania szerokiej gamy produktów cyfrowych stanowiących wyzwanie. Dzięki wiedzy z zakresu tworzenia serwisów, pasji i wykwalifikowanym ludziom wspólnie udało nam się osiągnąć wielki sukces w konkursie Best of Swiss App Awards 2017, w którym firma Apps with love zdobyła 14 nagród, w tym Master of Swiss Apps 2017. Zaangażowanie Sagiton jest bardzo cenne dla Apps with love, jej klientów i oczywiście użytkowników. Polecamy współpracę z Sagiton każdemu, kto szuka kompetentnego partnera technologicznego, który gwarantuje szybką reakcję i czas konfiguracji, wysoką jakość usług, działania zorientowane na biznes i dobrą komunikację w ramach projektu.

Stephan Klaus
CEO w Apps With Love

Sagiton od wielu lat jest niezawodnym partnerem integracji usług Gluu i stale przewyższa oczekiwania naszych klientów. Dla zespołu Sagiton szybkie dokonanie oceny, określenie zakresu działań i wsparcie organizacji we wdrażaniu rozwiązań z zakresu Zarządzania tożsamością i dostępem nie stanowi najmniejszego problemu.

Michael Schwartz
CEO i założyciel Gluu

Sagiton podjął się zadań front-endowych, jak i back-endowych w ramach naszej platformy. Zespół przebudował bazę kodu i poprawił skalę oraz wytrzymałość platformy. Sagiton odegrał ogromną rolę w procesie rebrandingu, zapewniając nowe logo i świeże podejście do kwestii wizualnych. Nasze ryzyko biznesowe zostało zmniejszone, a my jesteśmy bardziej niezależni, ponieważ Sagiton pomógł nam rozwinąć się pod względem technologicznym. Komunikacja z zespołem zawsze była płynna, a dostarczony przez nich produkt był w pełni funkcjonalny i niezawodny. Przyznaję, że uzyskaliśmy od Sagiton coś wartościowego, co z pewnością pozwoli naszemu biznesowi na dalszy rozwój.

Rob Millington
COO w Waldo

Zgodnie z umową pracownicy ArrowGroup (dawna nazwa Sagiton) uczestniczyli w projektach prowadzonych przez PGS Software [...]. Projekty miały wiele ograniczeń: krótkie terminy, bardzo wysokie wymagania, co do jakości i wydajności przy niepełnej specyfikacji wymagającej ciągłej komunikacji z klientem [...]. Współpraca z firmą ArrowGroup była bardzo udana.

Paweł Gurgul
Wiceprezes zarządu PGS Software S.A.

Partner zorientowany na biznes, który wykazał się szybkim czasem reakcji na zaistniałe problemy, a jego działania skupiły się na ich rozwiązaniu. Zawsze szuka nowych okazji biznesowych do wspólnego partnerstwa. Otrzymaliśmy od Sagiton dużo wsparcia od ich wysoce utalentowanego zespołu e-commerce pracującego w naszych projektach opartych na technologii Hybris.

Steve Liddle
DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY W ECLIPSE GROUP