Rapid Application Delivery

Wykorzystaj wsparcie RAD i bądź pierwszy na mecie

Rapid Application Delivery
1

Dlaczego RAD?

Wykorzystaj wsparcie RAD i bądź pierwszy na mecie

Dlaczego RAD? - Wykorzystaj wsparcie RAD i bądź pierwszy na mecie

Są momenty, gdy nagle pojawia się pomysł na aplikację, który warto zrealizować i to jak najszybciej ze względu na dostrzeżoną niszę, lukę w rynku czy wprowadzenie nowych przepisów prawnych. Jeżeli zdarza Ci się być w takiej sytuacji i myślisz, że jest ona bez wyjścia ze względu na potrzebny czas lub pracę to rozwiązanie jest blisko.

Wykorzystaj potencjał biznesowy swojej idei za pomocą zbioru praktyk i narzędzi w ramach programowania RAD (Rapid Application Development). Dzięki RAD Twój pomysł w szybki sposób ujrzy światło dzienne, a ponadto będzie możliwe wprowadzanie do niego w sposób iteracyjny ulepszeń i modyfikacji.

2

Gotowe moduły

Użyj sprawdzonych półproduktów w swoich systemach/aplikacjach

Gotowe moduły - Użyj sprawdzonych półproduktów w swoich systemach/aplikacjach
MikrosługiGeneric Components

Wykorzystaj sprawdzone moduły Sagiton takie jak np. logowanie i rejestracja; administrowanie kontami użytkowników i ich zgodami; zarządzanie wersjonowaniem danych historycznych, zasobami cyfrowymi czy danymi produktowymi w celu zmniejszenia ryzyka biznesowego i nakładów czasowo-kosztowych.

3

Ciągłość dostarczania

Wprowadzaj w szybki sposób nowe wymagania do projektu

Ciągłość dostarczania - Wprowadzaj w szybki sposób nowe wymagania do projektu
Continuous IntegrationConinous DeploymentTesty automatyczneProgramowanie iteracyjne

W obecnym świecie liczy się szybkość działania i dostarczania rozwiązań wyczekiwanych przez odbiorców. Dzięki tworzeniu Twojego produktu w krótkich cyklach będziesz miał stałą kontrolę nad przebiegiem prac w jego ramach i zapewnioną dużą elastyczność. Do swojego pomysłu wybierz proces wdrażania, składający się z kilku etapów, w ramach których zostanie on poddany zautomatyzowanym testom regresywnym oraz funkcjonalnym. Uzyskasz w ten sposób wartościowe informacje zwrotne i na ich podstawie będziesz mógł podejmować decyzje o tym, jakie dalsze zmiany warto wprowadzić.

Na skutek zastosowanego podejścia integracyjnego i możliwości szybkiego reagowania na zmiany rynkowe (zmniejszony TTL - Time To Market), poprawisz jakość projektu i prędzej odkryjesz nieprawidłowości. Ponadto zmniejszysz koszty czasowo-finansowe, wyprzedzisz konkurencję oraz wywołasz zadowolenie wśród swoich użytkowników.

4

Scrum

Przystosowuj się do ciągłych lub nagłych zmian

Scrum - Przystosowuj się do ciągłych lub nagłych zmian
Constant ImprovementProgramowanie iteracyjneAdaptacja do zmian rynkowych

Wykonanie kolejnego kroku, gdy w głowie pojawiają się bliżej niedookreślone koncepcje, często stanowi największe wyzwanie. Odejdź od standardowych, rozbudowanych działań projektowych i postaw na zwinne zarządzanie swoim pomysłem (Scrum). Nie tylko zostanie on szybko ukształtowany, ale przede wszystkim będzie stale dopasowywany do oczekiwań rynkowych.

W konsekwencji zastosowania metodologii Scrum,, będziesz mógł stopniowo zdobywać wiedzę na temat swojej idei oraz w pełni kontrolować kierunek jej dalszego, biznesowego rozwoju. Dodatkowo po przeprowadzonych testach A/B oraz działaniach badawczo-rozwojowych (Customer Development), Twoje rozwiązanie będzie adekwatne do potrzeb konsumentów. Reaguj błyskawicznie na sygnały od swoich odbiorców, wprowadzaj wyczekiwane przez nich zmiany, dostarczaj im wartościowe produkty i w zwinny sposób zdobądź rynek.

5

Behavior driven development

Spójrz na swój pomysł z perspektywy docelowych użytkowników

Behavior driven development - Spójrz na swój pomysł z perspektywy docelowych użytkowników
Programowanie zorientowane na biznesTestowanie scenariuszy biznesowych

Klienci przez pojawianie się nowych trendów, co chwilę zmieniają swoje upodobania, a przez to oczekiwania. Traktuj swój produkt jako narzędzie do osiągnięcia wyznaczonego celu biznesowego i spójrz na niego z perspektywy docelowych użytkowników.

Poznaj otwarcie komunikowane lub skrywane potrzeby swoich klientów poprzez np. badania rynkowe, wywiady grupowe/indywidualne, ankiety, testy konsumenckie. Twój produkt zostanie poddany testom akceptacyjnym, których ideą jest uzyskanie oceny od użytkowników końcowych na temat dostępnych funkcjonalności, poziomu użyteczności czy designu. Na tej podstawie będziesz mógł zaplanować kolejne przekształcenia swojego pomysłu i wyróżnić te zadania, które posiadają rzeczywistą wartość biznesową/konsumencką oraz w sposób szczególny przekładają się na powodzenie projektu.

6

Start w 48h

Natychmiastowe rozpoczęcie prac w ramach projektu

Start w 48h - Natychmiastowe rozpoczęcie prac w ramach projektu

Aktualny rynek wymaga spontanicznych reakcji oraz natychmiastowego odpowiadania na komunikowane potrzeby. Nie musisz czekać kilka miesięcy, gdy liczy się każda chwila, dlatego nie zwlekaj ze swoim pomysłem i w ciągu 48 godzin zacznij realizację Twojego pomysłu biznesowego z nami.

Interesują Cię kompleksowe rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb?

Przyspiesz procesy i zastosuj Rapid Application Delivery w obszarach takich jak