Oprogramowanie dedykowane

Oprogramowanie dostosowane do Twoich potrzeb

Oprogramowanie dedykowane
1

Web Development

Wykorzystaj potencjał rozwiązań internetowych w swoim biznesie

Web Development - Wykorzystaj potencjał rozwiązań internetowych w swoim biznesie
SkalowanieWieloekranowośćCommerceCloud AppsResponsive Web DesignBackoffice PanelDashboard

Korzystaj z najnowocześniejszych technologii front-endowych i back-endowych w aplikacjach Webowych, aby usprawnić swój biznes, zdobyć uwagę użytkowników i wyróżnić się na tle konkurencji. Dzięki Webowym stosom technologicznym Sagiton ogranicza Cię jedynie Twoja wyobraźnia.

2

Mobile Development

Bądź zawsze blisko swoich użytkowników

Mobile Development - Bądź zawsze blisko swoich użytkowników
SkalowanieWieloekranowośćOnline2OfflineCommerceGeolocation

Docieraj do swoich użytkowników za pomocą ich smartfonów i tabletów. Dzięki doświadczeniu Sagiton w wykorzystaniu technologii mobilnych jesteśmy w stanie dostarczyć Twój projekt w postaci rozwiązania natywnego lub hybrydowego działającego na platformach iOS i Android.

3

UX / UI Design

Ponieważ potrzeby użytkownika są zawsze w centrum

UX / UI Design - Ponieważ potrzeby użytkownika są zawsze w centrum
User ExperienceGraphic DesignWireframingKlikalne prototypy

Podczas tworzenia aplikacji zespół UX zadba o intuicyjność i łatwość korzystania, a zespół UI zapewni atrakcyjny design oraz dobrą prezentację elementów na różnych urządzeniach czy przeglądarkach. Nasi projektanci są członkami Association of Applied Graphic Designers, a ich praca jest zgodna z rekomendacjami i standardami UX/UI takimi jak UX-PM UXalliance.

4

Architektura systemu

Rozwijaj swój system szybko i elastycznie

Architektura systemu - Rozwijaj swój system szybko i elastycznie
SOLIDDesign PatternsEIPMicroservice PatternsSkalowanie horyzontalneFailover

Skorzystaj z naszego doświadczenia w projektowaniu architektury systemu dla Twojej platformy IT. Twoje rozwiązanie będzie charakteryzować się wysoką dostępnością, bezpieczeństwem i skalowalnością dzięki zastosowaniu technik opartych na mikrousługach, wzorcach projektowych, zasadach podziału odpowiedzialności (z ang. separation of concerns) oraz na zasadach SOLID.

5

Testy i kontrola jakości

Upewnij się, że Twoje aplikacje są stabilne i niezawodne

Testy i kontrola jakości - Upewnij się, że Twoje aplikacje są stabilne i niezawodne
Testy jednostkoweTesty manualneTesty integracyjneTesty regresyjneTesty wydajnościoweTesty automatyczneCiągłość dostarczania

Za pośrednictwem testów jednostkowych zweryfikujemy stan Twojego oprogramowania pod względem działania pojedynczych elementów. Następnie dzięki testom manualnym w sposób całościowy zostanie zbadany system Twojej aplikacji, a poprzez testy integracyjne także zależności pomiędzy jego komponentami i interfejsami. Ponadto przeprowadzone zautomatyzowane testy wydajnościowe i regresyjne umożliwią publikowanie nowych funkcji systemu w sposób ciągły i przygotowanie Twojego rozwiązania do obsługiwania natężonego ruchu. W rezultacie będziesz w stanie szybko wydawać kolejne aktualizacje aplikacji, aby sprostać potrzebom rynku.

6

Aplikacje VR i AR

Pozwól użytkownikom zanurzyć się w Twoim świecie

Aplikacje VR i AR - Pozwól użytkownikom zanurzyć się w Twoim świecie
Wirtualny spacerSymulatorShowroomingAR CatalogsService ManualsProduction line ManualsVirtual RealityAugmented RealityOnline2Offline

Przenieś użytkowników do Twojego wirtualnego świata. Wykorzystaj rozwiązania Sagiton z zakresu VR do promocji produktów czy przekazywania wiedzy klientom lub personelowi (wirtualne spacery, symulatory). Zachęć swoich użytkowników do płynnego poruszania się między światem rzeczywistym i cyfrowym za pomocą rozszerzonej rzeczywistości.

Interesują Cię kompleksowe rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb?

Skorzystaj z naszego szerokiego wachlarza technologicznego w działaniach z zakresu: