Tworzenie aplikacji mobilnych Flutter

Programowanie aplikacji mobilnych Flutter

Jak możemy Ci pomóc?

Specjalizujemy się w tworzeniu aplikacji mobilnych działających na systemach iOS i Android. Stworzymy dla Ciebie wieloplatformową aplikację z użyciem Fluttera, dzięki której użytkownicy będą mogli korzystać z niej niezależnie od systemu.

<p>Rozwiń sw&oacute;j biznes</p>

<p>Rozwiń sw&oacute;j biznes</p>

Stworzenie aplikacji w technologii Flutter pomoże Ci zaoszczędzić czas i pieniądze i docierać do Twoich użytkowników, niezależnie od systemu, z jakiego korzystają na swoich urządzeniach mobilnych.

<p>Wieloplatformowa aplikacja mobilna Flutter</p>

<p>Wieloplatformowa aplikacja mobilna Flutter</p>

Software House Sagiton to doświadczeni specjaliści, którzy stworzą dla Ciebie aplikację mobilną na Flutter - w technologii, która pozwala tworzyć wysokiej jakości aplikacje mobilne na urządzenia z systemami Android oraz iOS.

<p>Z nami</p>

<p>Z nami</p>

Stworzyliśmy już ponad 150 aplikacji mobilnych dla różnych branż.  Współpracując z nami, otrzymasz bezbłędnie działającą aplikację, która umożliwi Ci komunikację z Klientem i zwiększy Twoją sprzedaż.

Technologie

Wybierzmy najlepszą technologię dla twojego projektu

Proces

Dowiedz się, jak przebiega współpraca z nami

<p>Wycena aplikacji Flutter</p>

<p>Wycena aplikacji Flutter</p>

Chcesz stworzyć, aplikację dla swojego biznesu, ale nie wiesz od czego zacząć? Napisz do nas i opowiedz nam o swoim pomyśle. Podpowiemy Ci, jakie rozwiązania będą dla Ciebie najlepsze i przygotujemy dla Ciebie wycenę aplikacji.

<p>Design</p>

<p>Design</p>

Zadbamy o to, aby Twoja aplikacja spełniała najwyższe standardy użyteczności. Na etapie designu zweryfikujemy również Twoje pomysły, tak aby móc łatwo wprowadzić niezbędne zmiany przed rozpoczęciem prac programistycznych.

<p>Prace nad aplikacją</p>

<p>Prace nad aplikacją</p>

Masz złe doświadczenia z programistami? My nie znikamy po otrzymaniu zlecenia! Regularnie będziemy prezentować Ci dema z postępów prac nad aplikacją. Zawsze będziesz na bieżąco, aby mieć pewność, że wszystko idzie zgodnie planem.

<p>Testowanie aplikacji Flatter</p>

<p>Testowanie aplikacji Flatter</p>

Zdajesz sobie sprawę z tego, że nic tak nie zniechęca użytkowników, jak błędy? U nas taka sytuacja nie ma miejsca. Każda aplikacja po zakończeniu prac jest dokładnie testowana, aby mieć pewność, że oferujemy w pełni funkcjonalny produkt.

<p>Bezpieczeństwo aplikacji Flutter</p>

<p>Bezpieczeństwo aplikacji Flutter</p>

Wciąż słyszysz o włamaniach hakerskich?  My zapewnimy ochronę twojej aplikacji przed cyberatakami. Dodatkowo pomożemy Ci zweryfikować, czy dane osobowe w ramach aplikacji są przetwarzane zgodnie ze standardami RODO.

<p>Wsparcie w działaniu aplikacji po zakończeniu prac</p>

<p>Wsparcie w działaniu aplikacji po zakończeniu prac</p>

Po udostępnieniu twojej aplikacji użytkownikom, nie musisz się martwić o jej utrzymanie. My możemy Ci w tym pomóc, oferując gwarantowane czasy reakcji!

Nasze doświadczenie

E-commerce, marketing, zdrowie, finanse, rozrywka, turystyka - to tylko niektóre branże, dla których tworzyliśmy aplikacje mobilne. Zobacz więcej w naszym portfolio!

Sagiton w liczbach

Co o nas mówią

Zobacz opinie naszych zadowolonych Klientów

Klienci

Aplikacje mobilne wykonaliśmy między innymi dla:

Opowiedz nam o swoim pomyśle na aplikację

Jak możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami

Napisz, zadzwoń, spotkaj się