Tworzenie aplikacji mobilnych na Androida dla firm

Projektowanie aplikacji mobilnych na Androida

Jak możemy Ci pomóc?

Stworzymy dla Ciebie funkcjonalną i atrakcyjną wizualnie aplikację na Androida. Przeprowadzimy Cię przez cały proces od projektu do wdrożenia aplikacji.

Aplikacja mobilna na Androida

Aplikacja mobilna na Androida

Software House Sagiton to doświadczeni specjaliści, którzy stworzą dla Ciebie dedykowaną aplikację mobilną na Androida. Zaprojektujemy dla Ciebie produkt dostosowany do branży, w której działasz, spoglądając na niego z perspektywy biznesowej.
Rozwiń swój biznes

Rozwiń swój biznes

Budowa aplikacji na Androida pomoże Ci rozwinąć Twój biznes. Android zdobywa 59% rynku smartfonów, a użytkownicy coraz chętniej korzystają z aplikacji we wszystkich obszarach- od komunikacji przez robienie zakupów, aż po załatwianie najważniejszych spraw
Z nami

Z nami

Stworzyliśmy już ponad 150 aplikacji mobilnych dla różnych branż. Współpracując z nami, otrzymasz bezbłędnie działającą aplikację, która umożliwi Ci komunikację z Klientem i zwiększy Twoją sprzedaż.

Technologie

Wybierzmy najlepszą technologię dla twojego projektu

JSJS
AndroidAndroid
SwiftSwift
DirectusDirectus
AngularAngular
ZitronaZitrona
ReactReact

Proces

Dowiedz się, jak przebiega współpraca z nami

Wycena aplikacji na Androida

Wycena aplikacji na Androida

Chcesz stworzyć, aplikację dla swojego biznesu, ale nie wiesz od czego zacząć? Napisz do nas i opowiedz nam o swoim pomyśle. Podpowiemy Ci, jakie rozwiązania będą dla Ciebie najlepsze i przygotujemy dla Ciebie wycenę aplikacji.
Design

Design

Zadbamy o to, aby Twoja aplikacja spełniała najwyższe standardy użyteczności. Na etapie designu zweryfikujemy również Twoje pomysły, tak aby móc łatwo wprowadzić niezbędne zmiany przed rozpoczęciem prac programistycznych.
Prace nad aplikacją

Prace nad aplikacją

Masz złe doświadczenia z programistami? My nie znikamy po otrzymaniu zlecenia! Regularnie będziemy prezentować Ci dema z postępów prac nad aplikacją. Zawsze będziesz na bieżąco, aby mieć pewność, że wszystko idzie zgodnie planem.
Testowanie aplikacji na Androida

Testowanie aplikacji na Androida

Zdajesz sobie sprawę z tego, że nic tak nie zniechęca użytkowników, jak błędy? U nas taka sytuacja nie ma miejsca. Każda aplikacja po zakończeniu prac jest dokładnie testowana, aby mieć pewność, że oferujemy w pełni funkcjonalny produkt.
Bezpieczeństwo aplikacji na Androida

Bezpieczeństwo aplikacji na Androida

Wciąż słyszysz o włamaniach hakerskich? My zapewnimy ochronę twojej aplikacji przed cyberatakami. Dodatkowo pomożemy Ci zweryfikować, czy dane osobowe w ramach aplikacji są przetwarzane zgodnie ze standardami RODO.
Wsparcie w działaniu aplikacji po zakończeniu prac

Wsparcie w działaniu aplikacji po zakończeniu prac

Po udostępnieniu twojej aplikacji użytkownikom, nie musisz się martwić o jej utrzymanie. My możemy Ci w tym pomóc, oferując gwarantowane czasy reakcji!

Nasze doświadczenie

E-commerce, marketing, zdrowie, finanse, rozrywka, turystyka - to tylko niektóre branże, dla których tworzyliśmy aplikacje mobilne. Zobacz więcej w naszym portfolio!

ConstructionConstruction
ManufacturingManufacturing
FinanceFinance
HealthcareHealthcare
E-commerceE-commerce

Sagiton w liczbach

400400zakończonych projektów
8585talentów na pokładzie
1212krajów, z którymi współpracujemy
350350zadowolonych Klientów
77lat na rynku

Co o nas mówią

Zobacz opinie naszych zadowolonych Klientów

Klienci

Aplikacje mobilne wykonaliśmy między innymi dla:

UponorUponor
RawlplugRawlplug
InterCarsInterCars
WaldoWaldo
Green4RentGreen4Rent
EclipseEclipse
AppsWithLoveAppsWithLove

Opowiedz nam o swoim pomyśle na aplikację

Jak możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami

Napisz, zadzwoń, spotkaj się