Tworzenie aplikacji mobilnych na Androida dla firm

Projektowanie aplikacji mobilnych na Androida

Jak możemy Ci pomóc?

Stworzymy dla Ciebie funkcjonalną i atrakcyjną wizualnie aplikację na Androida. Przeprowadzimy Cię przez cały proces od projektu do wdrożenia aplikacji.

<p>Aplikacja mobilna na Androida</p>

<p>Aplikacja mobilna na Androida</p>

Software House Sagiton to doświadczeni specjaliści, którzy stworzą dla Ciebie dedykowaną aplikację mobilną na Androida. Zaprojektujemy dla Ciebie produkt dostosowany do branży, w której działasz, spoglądając na niego z perspektywy biznesowej.

<p>Rozwiń sw&oacute;j biznes</p>

<p>Rozwiń sw&oacute;j biznes</p>

Budowa aplikacji na Androida pomoże Ci rozwinąć Twój biznes. Android zdobywa 59% rynku smartfonów, a użytkownicy coraz chętniej korzystają z aplikacji we wszystkich obszarach-  od komunikacji przez robienie zakupów, aż po załatwianie najważniejszych spraw

<p>Off the shelf admin panels</p>

<p>Off the shelf admin panels</p>

You don't have to create admin panels from scratch anymore. We can deliver ready-made solutions and customize them to meet your needs. Hence you are able to reduce both time and cost of your solution.

Technologie

Wybierzmy najlepszą technologię dla twojego projektu

Proces

Dowiedz się, jak przebiega współpraca z nami

<p>Wycena aplikacji na Androida</p>

<p>Wycena aplikacji na Androida</p>

Chcesz stworzyć, aplikację dla swojego biznesu, ale nie wiesz od czego zacząć? Napisz do nas i opowiedz nam o swoim pomyśle. Podpowiemy Ci, jakie rozwiązania będą dla Ciebie najlepsze i przygotujemy dla Ciebie wycenę aplikacji.

<p>Design</p>

<p>Design</p>

Zadbamy o to, aby Twoja aplikacja spełniała najwyższe standardy użyteczności. Na etapie designu zweryfikujemy również Twoje pomysły, tak aby móc łatwo wprowadzić niezbędne zmiany przed rozpoczęciem prac programistycznych.

<p>Prace nad aplikacją</p>

<p>Prace nad aplikacją</p>

Masz złe doświadczenia z programistami? My nie znikamy po otrzymaniu zlecenia! Regularnie będziemy prezentować Ci dema z postępów prac nad aplikacją. Zawsze będziesz na bieżąco, aby mieć pewność, że wszystko idzie zgodnie planem.

<p>Testowanie aplikacji na Androida</p>

<p>Testowanie aplikacji na Androida</p>

Zdajesz sobie sprawę z tego, że nic tak nie zniechęca użytkowników, jak błędy? U nas taka sytuacja nie ma miejsca. Każda aplikacja po zakończeniu prac jest dokładnie testowana, aby mieć pewność, że oferujemy w pełni funkcjonalny produkt.

<p>Bezpieczeństwo aplikacji na Androida</p>

<p>Bezpieczeństwo aplikacji na Androida</p>

Wciąż słyszysz o włamaniach hakerskich?  My zapewnimy ochronę twojej aplikacji przed cyberatakami. Dodatkowo pomożemy Ci zweryfikować, czy dane osobowe w ramach aplikacji są przetwarzane zgodnie ze standardami RODO.

<p>Wsparcie w działaniu aplikacji po zakończeniu prac</p>

<p>Wsparcie w działaniu aplikacji po zakończeniu prac</p>

Po udostępnieniu twojej aplikacji użytkownikom, nie musisz się martwić o jej utrzymanie. My możemy Ci w tym pomóc, oferując gwarantowane czasy reakcji!

Nasze doświadczenie

E-commerce, marketing, zdrowie, finanse, rozrywka, turystyka - to tylko niektóre branże, dla których tworzyliśmy aplikacje mobilne. Zobacz więcej w naszym portfolio!

Sagiton w liczbach

Co o nas mówią

Zobacz opinie naszych zadowolonych Klientów

Klienci

Aplikacje mobilne wykonaliśmy między innymi dla:

Opowiedz nam o swoim pomyśle na aplikację

Jak możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami

Napisz, zadzwoń, spotkaj się