Sagiton
Business Oriented Software House

Usprawnianie zabezpieczeń na bieżąco

Rapid Application Delivery &
Cyberbezpieczeństwo

1

Wyprzedzaj ataki cyfrowe dzięki natychmiastowym reakcjom na zagrożenia cybernetyczne

Usprawnianie zabezpieczeń na bieżąco - Wyprzedzaj ataki cyfrowe dzięki natychmiastowym reakcjom na zagrożenia cybernetyczne

Coraz częściej słyszymy o incydentach związanych z naruszeniem bezpieczeństwa systemów, zarówno w sektorze dużych, średnich oraz małych korporacji, jak i instytucji rządowych. Hakerzy nie śpią i cały czas pracują, szukając w Twoich systemach luk, które mogą być później wykorzystane do zablokowania działalności Twojej firmy. Cyberprzestępcy dokonują ataków z różnych powodów: ideologicznych, szpiegostwa gospodarczego lub dla zwykłej zabawy.

Dlatego tak istotne jest ciągłe utrzymywanie wysokiego poziomu bezpieczeństwa Twoich rozwiązań technologicznych, stale poszukując luk w ochronie. Warto zdawać sobie sprawę z tego, że nawet jeśli Twoje systemy są dzisiaj bezpieczne nie oznacza to, że będą bezpieczne również jutro. Dzięki wsparciu Sagiton RAD w zakresie Continuous Delivery w połączeniu z SLA (Service Level Agreement) oraz aktywnym monitoringiem bezpieczeństwa oferowanym przez partnera Lemlock zyskujesz pewność, że tworzone dla Ciebie rozwiązanie będzie na bieżąco weryfikowane pod względem wystąpienia podatności i naruszeń.